×
خانه
خدمات ▾
راه‌کارها ▾
توسعه دهندگان ▾
درباره ما ▾
قوانین و مقررات ▾

ارائه زیرساخت کیف پول الکترونیکی به سازمان‌ها و شرکت‌ها

زیرساخت کیف پول الکترونیکی، یک پلتفرم کارا و مطمئن برای مدیریت پرداخت‌های کاربران در پلتفرم‌های ارائه و فروش خدمات و محصولات سازمان‌ها، شرکت‌های متوسط و بزرگ است. شما می‌توانید از زیرساخت کیف پول گردش‌پی به صورت وایت‌لیبل و تحت نام تجاری خودتان استفاده نمایید. گردش‌پی امور مربوط به عملیات‌های پرداخت را مدیریت و کنترل می‌نماید تا شما بر روی مدیریت بهتر کسب و کار خود تمرکز نمایید.
گردش‌پی سیستم کیف پول مدار باز و مدار بسته را به مشتریان خود عرضه می‌نماید. این زیرساخت می‌تواند در سامانه‌هایی با کسب و کارهای متفاوت پیاده‌سازی شود. به عنوان مثال این کیف پول الکترونیکی می‌تواند در یک بازی آنلاین برای خرید امتیاز، در یک اپلیکیشن آگهی‌نامه برای پرداخت هزینه درج آگهی، در یک سرویس تاکسی اینترنتی برای پرداخت کرایه و در یک سرویس خدمات در منزل برای پرداخت حق‌الزحمه به کار رود. همچنین زیرساخت کیف پول الکترونیکی می‌تواند ابزاری مناسب برای مدیریت هدفمند مزایای دریافتی کارکنان سازمان شما باشد.
این زیرساخت بخصوص جهت مدیریت پرداخت‌ها در سامانه‌های B2B بکار می‌رود تا امکان انجام پرداخت‌های خرد و کلان را تسهیل نموده و سرعت جابجایی مبالغ را افزایش دهد. همچنین در صورت بروز مواردی همچون لغو خرید یا استرداد کالا، مبلغ مذکور در لحظه به اعتبار کیف پول الکترونیکی کاربر مربوطه منتقل خواهد شد.

کیف پول الکترونیکی

کیف پول الکترونیکی گردش‌پی چیست؟

کیف پول الکترونیکی گردش‌پی، یک کیف پول آنلاین است که از طریق وب‌سایت و اپلیکیشن موبایل در دسترس صاحب آن قرار دارد. ذخیره پول، شارژ پول، انتقال وجه به کیف پول دیگر و خرید آنلاین، وظایف اصلی این کیف پول الکترونیکی را تشکیل می‌دهند. کیف پول الکترونیکی در کنار ساده کردن انجام تراکنش‌های مالی متعدد، مدیریت حساب کاربران را در سرویس‌های مختلف آسان می‌کند.

کاربرد کیف پول الکترونیکی برای سازمان‌ها و شرکت‌ها

 • یکی از گلوگاه‌های محاسباتی در فرآیندهای مالی سامانه‌های B2B، وجود ذی‌نفعان مختلف با درصد سهم‌بری متفاوت از هر پرداخت است. چنین وضعیتی را می‌توان در برداشت درصد کارمزد یا مدیریت یک فرآیند تکرار شونده یا حق‌العمل‌های اندک با پرداخت پرتکرار دید. چنین پرداخت‌های انعطاف‌پذیری با استفاده از زیرساخت‌های موجود در شبکه پرداخت کشور قابل انجام نیست. از طرف دیگر حسابرسی‌های دوره‌ای در چنین مواقعی با چالش صحت‌سنجی در تعداد بسیار زیاد تراکنش‌های انجام شده روبرو بوده و نیازمند تمرکز و دقت نظر در تسهیم حجم اعداد مجموع و ارقام کلی تراکنش‌ها است. علاوه بر این تجربه کاربری مناسب برای کاربران می‌تواند به افزایش سود عملیاتی نیز بینجامد.
 • کیف پول الکترونیکی گردش‌پی ابزاری پیشرفته برای سازمان‌ها و شرکت‌ها است؛ تا از طریق آن بتوانند با جزئیات کامل، پرداخت‌های کاربران را در سرویس‌های خود مدیریت کنند. همچنین این کیف پول، مسئله پرداخت مزایای کارکنان را در سازمان‌ها به بهترین شکل مدیریت کرده و گزارش‌های مالی کاملی را در اختیار مدیران سازمان می‌گذارد.

از مزایای دیگر کیف پول الکترونیکی گردش‌پی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان تنظیم محدودیت برای هزینه‌کرد کاربران
 • تسویه موجودی کیف پول به دو روش دستی و خودکار
 • انجام پنج عمل اصلی کیف پول
 • امکان اضافه، حذف، استعلام و تهیه لیست ذی‌نفعان
 • امکان شارژ کیف پول از طریق درگاه گردش‌پی
 • استعلام لیست کامل تراکنش‌های کاربران با جزئیات
 • اضافه کردن کیف پول الکترونیک جدید
 • ارائه وبسرویس گزراش‌های تراکنش‌ها
 • امکان پیاده‌سازی منطق اختصاصی کسب و کار مشتری