×
خانه
خدمات ▾
راهکار ها ▾
توسعه دهندگان ▾
درباره ما ▾
قوانین و مقررات

ارائه زیرساخت کیف پول الکترونیکی به سازمان‌ها و شرکت‌ها

زیرساخت کیف پول الکترونیکی یک پلتفرم کارا و مطمئن برای مدیریت پرداخت‌های کاربران در سرویس های ارائه شده توسط سازمان‌ها و شرکت‌های کوچک و بزرگ است. گردش پی پلتفرم کیف پول الکترونیکی را بدون ذکر هیچ‌گونه نامی از خود، در اختیار سازمان‌ها و شرکت‌های متقاضی می‌گذارد؛ تا از طریق آن به مدیریت پیشرفته پرداخت‌های کاربران، در سرویس‌های خود بپردازند. به عنوان مثال این کیف پول الکترونیکی می‌تواند در یک بازی آنلاین برای خرید امتیاز، در یک اپلیکیشن آگهی‌نامه برای درج آگهی، در یک سرویس تاکسی اینترنتی برای پرداخت کرایه و در یک سرویس خدمات در منزل برای پرداخت حق‌الزحمه به کار رود. همچنین زیرساخت کیف پول الکترونیکی می‌تواند ابزاری مناسب برای مدیریت هدفمند مزایای دریافتی کارکنان سازمان شما باشد.

کیف پول الکترونیکی

کیف پول الکترونیکی گردش پی چیست؟

کیف پول الکترونیکی گردش پی، یک کیف پول آنلاین است که از طریق وب‌سایت و اپلیکیشن موبایل در دسترس صاحب آن قرار دارد. ذخیره پول، شارژ پول، انتقال وجه به کیف پول دیگر و خرید آنلاین، وظایف اصلی این کیف پول الکترونیکی را تشکیل می‌دهند. کیف پول الکترونیکی در کنار ساده کردن انجام تراکنش‌های مالی متعدد، مدیریت حساب کاربران را در سرویس‌های مختلف آسان می‌کند.

کاربرد کیف پول الکترونیکی برای سازمان‌ها و شرکت‌ها

  • کیف پول الکترونیکی گردش پی ابزاری پیشرفته برای سازمان‌ها و شرکت‌ها است؛ تا از طریق آن بتوانند با جزئیات کامل، پرداخت‌های کاربران را در سرویس‌های خود مدیریت کنند. همچنین این کیف پول، مسئله پرداخت مزایای کارکنان را در سازمان‌ها به بهترین شکل مدیریت کرده و گزارش‌های مالی کاملی را در اختیار مدیران سازمان می‌گذارد.
  • زیرساخت کیف پول گردش پی به کمک ابزارهایی که در اختیار مدیران سازمان قرار می‌دهد؛ امکان ایجاد محدودیت برای هزینه کردن بخشی از مبلغ کیف پول را در یک پلتفرم خاص ارائه می‌دهد. به عنوان مثال مدیران به کمک این ویژگی می‌توانند برای کارکنان خود مبالغی را به عنوان هدیه، بن خرید و... واریز کنند؛ و در حالی که تنها یک کیف پول وجود دارد؛ از هزینه شدن آن بخش از پول برای هدف مورد نظر مطمئن باشند.
  • زیرساخت کیف پول الکترونیکی گردش پی یک پلتفرم وایت لیبل است. این ویژگی به معنای آن است که شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند از طریق وب‌سرویس به آن متصل شده و خدمات کیف پول اختصاصی خود را بدون نام بردن از گردش پی و به صورت مستقیم در وب‌سایت و اپلیکیشن اختصاصی خود، در اختیار کاربران‌شان قرار دهند.