×
خانه
خدمات ▾
راهکار ها ▾
توسعه دهندگان ▾
درباره ما ▾
قوانین و مقررات ▾

راه‌کارهای گردش پی برای آژانس‌های مسافرتی

توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات موجب تغییرات بنیادین در شکل مدیریت کسب‌وکارها، ارتباط با مشتری و بازاریابی و فروش محصولات و سرویس‌های گوناگون در صنعت گردشگری شده است. آژانس‌های مسافرتی نیز به عنوان یکی از ارکان مهم صنعت گردشگری از این تغییرات تاثیر پذیرفته‌اند. امروزه بخش مهمی از موفقیت یک آژانس مسافرتی، وابسته به استفاده صحیح از راه‌کارهای مبتنی بر فناوری‌های نوآورانه مالی خواهد بود. یکی از اهداف اصلی گردش پی ارائه ساده، سریع و باکیفیت این راه‌کارها به آژانس‌های مسافرتی است؛ تا به کمک آن بتوانند مسیر رشد کسب‌وکار خود را هموارتر سازند. در این صفحه می‌توانید با سرویس‌ها و راه‌کارهای ارائه شده گردش پی به آژانس‌های مسافرتی آشنا شوید.

آژانس‌های مسافرتی
درگاه پرداخت
گردش لینک
دستگاه پوز
گردش کارت اعتباری
صدور کارت نقدی با اعتبار بیشتر
تسهیل دریافت خط اعتباری
صدور توریست کارت
صدور زراعت کارت
وب‌سایت فروش آنلاین

درگاه پرداخت

اغلب آژانس‌های مسافرتی تمایل دارند تا خدمات خود را در قالب تورهای مسافرتی و... از طریق وب‌سایت و یا اپلیکیشن خود به فروش برسانند. درگاه پرداخت آنلاین گردش پی، با داشتن مزایای بسیاری از جمله پنل کاربری کارا، سیستم مدیریت بازگشت پول، وب‌سرویس تراکنش‌ها، تسویه حساب روزانه، امنیت کامل، استفاده از سیستم Smart IPG و پشتیبانی همیشگی، تجربه‌ای کامل و کم‌نظیر را برای کسب‌وکار شما فراهم می‌کند.

گردش لینک

آژانس‌های مسافرتی به کمک گردش لینک می‌توانند انجام پرداخت‌های برنامه‌ریزی نشده را برای مشتریان خود ساده کنند. پرداخت از طریق گردش لینک نیازی به حضور کارت بانکی نداشته و به کمک اسکن تصویر QR Code اختصاصی و به سادگی هرچه تمام‌تر ممکن می‌شود. گردش لینک را می‌توان برای پرداخت مبالغ ثابت یا متغیر تنظیم کرد. همچنین می‌توان برای هر لینک، بازه زمانی و تعداد قابل پرداخت تعریف نمود.

دستگاه پوز

با وجود انواع سرویس‌های آنلاین، هنوز هم بسیاری از افراد برای خرید تور مسافرتی و انواع بلیت، به دفاتر آژانس‌های مسافرتی مراجعه می‌کنند. گردش پی دستگاه پوز ارائه شده توسط بانک گردشگری را در اختیار آژانس‌های مسافرتی قرار می‌دهد. هماهنگی کامل این دستگاه با سایر سرویس‌های گردش پی، ارائه گزارش‌های کامل و متنوع، قابلیت بررسی و چاپ مجدد هر تراکنش و امنیت کامل، از ویژگی‌های اصلی این دستگاه است.

گردش کارت اعتباری

ما آژانس‌های مسافرتی را به شبکه پذیرندگی گردش کارت اعتباری متصل می‌کنیم. گردش کارت اعتباری محصول بانک گردشگری است و به صاحبان این کارت اجازه می‌دهد خدمات گوناگون گردشگری را به صورت اعتباری خریداری نمایند. این سرویس می‌تواند در افزایش فروش آژانس‌های مسافرتی بسیار موثر باشد. گردش پی به کمک سایر سرویس‌های خود، استفاده از گردش کارت اعتباری را برای آژانس‌های مسافرتی تسهیل می‌کند.

صدور کارت نقدی با اعتبار بیشتر

یکی از دغدغه‌های آژانس‌های مسافرتی پرداخت‌های متعدد با اعداد بالاتر از استانداردهای معمول در بانکداری اینترنتی است. ما در گردش پی و به کمک بانک گردشگری، ترتیب صدور کارت‌های نقدی با قابلیت انجام تراکنش‌های تا سقف 50 میلیون تومان را برای آژانس‌های مسافرتی محیا کرده‌ایم. استفاده از کارت‌های نقدی ارائه شده، برای پرداخت‌های متعدد آژانس‌های مسافرتی به شرکت‌های هواپیمایی بسیار راه‌گشا است.

تسهیل دریافت خط اعتباری

گردش پی با اعتبارسنجی آژانس‌های مسافرتی، دریافت خط اعتباری برای آنها را تسهیل می‌کند. این خط اعتباری در کنار زیرساخت‌های لازم برای پرداخت مبلغ تامین‌کنندگان گوناگون از جمله شرکت‌های هواپیمایی، مدیریت پرداخت‌های اعتباری را در آژانس‌های مسافرتی امکان‌پذیر می‌کند. این خط منبع و بودجه دریافت اعتبار برای آژانس‌ها است؛ تا از طریق آن بتوانند از عهده تعهدات مالی بزرگ خود برآیند.

صدور توریست کارت

فعالیت اصلی بسیاری از آژانس‌های مسافرتی ارائه خدمات به توریست‌های خارجی است. یکی از دغدغه‌های اصلی همه گردشگران خارجی در ایران، مدیریت امور مالی در طول سفر است. گردش پی با همکاری بانک گردشگری، برای رفع این محدودیت توریست کارت را به آژانس‌های مسافرتی عرضه می‌کند. توریست کارت علاوه بر اینکه به شبکه شتاب متصل است؛ در هماهنگی کامل با سایر سرویس‌های گردش پی کار می‌کند.

صدور زراعت کارت

یکی از خدمات گردش پی صدور زراعت کارت برای مسافران ترکیه است. ترکیه از مقاصد پرطرفدار گردشگری در میان مسافران ایرانی بوده و هست. در این سفر یکی از راه‌های مناسب برای مدیریت امور مالی و انجام پرداخت‌ها، استفاده از زراعت کارت است. زراعت کارت در تمام نقاط ترکیه مورد پذیرش بوده و واحد پولی آن لیر است. آژانس‌های مسافرتی به کمک گردش پی می‌توانند برای مسافران خود این کارت را تهیه کنند.

وب‌سایت فروش آنلاین

گردش پی و شرکت تنیان در همکاری مشترک با یک‌دیگر، وب‌سایت فروش آنلاین خدمات گردشگری را با بالاترین استانداردهای موجود، به آژانس‌های مسافرتی ارائه می‌دهند. این وب‌سایت با پوشش انواع خدمات حوزه گردشگری، از جمله امکان فروش تور، فروش بلیط و رزرو هتل، بهترین انتخاب آژانس‌های مسافرتی برای راه‌اندزای وب‌سایت فروش آنلاین خواهد بود. در این وب‌سایت نامی از مجموعه گردش پی و تنیان برده نخواهد شد.