×
خانه
خدمات ▾
راه‌کارها ▾
توسعه دهندگان ▾
درباره ما ▾
قوانین و مقررات ▾

راه‌کارهای گردش‌پی برای آژانس‌های مسافرتی

توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات موجب تغییرات بنیادین در شکل مدیریت کسب‌وکارها، ارتباط با مشتری و بازاریابی و فروش محصولات و سرویس‌های گوناگون در صنعت گردشگری شده است. آژانس‌های مسافرتی نیز به عنوان یکی از ارکان مهم صنعت گردشگری از این تغییرات تاثیر پذیرفته‌اند. امروزه بخش مهمی از موفقیت یک آژانس مسافرتی، وابسته به استفاده صحیح از راه‌کارهای مبتنی بر فناوری‌های نوآورانه مالی خواهد بود. یکی از اهداف اصلی گردش‌پی ارائه ساده، سریع و باکیفیت این راه‌کارها به آژانس‌های مسافرتی است؛ تا به کمک آن بتوانند مسیر رشد کسب‌وکار خود را هموارتر سازند. در این صفحه می‌توانید با سرویس‌ها و راه‌کارهای ارائه شده گردش‌پی به آژانس‌های مسافرتی آشنا شوید.

آژانس‌های مسافرتی
درگاه پرداخت
صدور کارت نقدی با اعتبار بیشتر
تسهیل دریافت خط اعتباری
صدور توریست کارت
صدور زراعت کارت
وب‌سایت فروش آنلاین

درگاه پرداخت

اغلب آژانس‌های مسافرتی تمایل دارند تا خدمات خود را در قالب تورهای مسافرتی و... از طریق وب‌سایت و یا اپلیکیشن خود به فروش برسانند. درگاه پرداخت آنلاین گردش‌پی، با داشتن مزایای بسیاری از جمله پنل کاربری کارا، سیستم مدیریت بازگشت پول، وب‌سرویس تراکنش‌ها، تسویه حساب روزانه، امنیت کامل، استفاده از سیستم Smart IPG و پشتیبانی همیشگی، تجربه‌ای کامل و کم‌نظیر را برای کسب‌وکار شما فراهم می‌کند.

صدور کارت نقدی با اعتبار بیشتر

یکی از دغدغه‌های آژانس‌های مسافرتی پرداخت‌های متعدد با اعداد بالاتر از استانداردهای معمول در بانکداری اینترنتی است. ما در گردش‌پی و به کمک بانک گردشگری، ترتیب صدور کارت‌های نقدی با قابلیت انجام تراکنش‌های تا سقف 50 میلیون تومان را برای آژانس‌های مسافرتی محیا کرده‌ایم. استفاده از کارت‌های نقدی ارائه شده، برای پرداخت‌های متعدد آژانس‌های مسافرتی به شرکت‌های هواپیمایی بسیار راه‌گشا است.

تسهیل دریافت خط اعتباری

گردش‌پی با اعتبارسنجی آژانس‌های مسافرتی، دریافت خط اعتباری برای آنها را تسهیل می‌کند. این خط اعتباری در کنار زیرساخت‌های لازم برای پرداخت مبلغ تامین‌کنندگان گوناگون از جمله شرکت‌های هواپیمایی، مدیریت پرداخت‌های اعتباری را در آژانس‌های مسافرتی امکان‌پذیر می‌کند. این خط منبع و بودجه دریافت اعتبار برای آژانس‌ها است؛ تا از طریق آن بتوانند از عهده تعهدات مالی بزرگ خود برآیند.

صدور توریست کارت

فعالیت اصلی بسیاری از آژانس‌های مسافرتی ارائه خدمات به توریست‌های خارجی است. یکی از دغدغه‌های اصلی همه گردشگران خارجی در ایران، مدیریت امور مالی در طول سفر است. گردش‌پی با همکاری بانک گردشگری، برای رفع این محدودیت توریست کارت را به آژانس‌های مسافرتی عرضه می‌کند. توریست کارت علاوه بر اینکه به شبکه شتاب متصل است؛ در هماهنگی کامل با سایر سرویس‌های گردش‌پی کار می‌کند.

صدور زراعت کارت

یکی از خدمات گردش‌پی صدور زراعت کارت برای مسافران ترکیه است. ترکیه از مقاصد پرطرفدار گردشگری در میان مسافران ایرانی بوده و هست. در این سفر یکی از راه‌های مناسب برای مدیریت امور مالی و انجام پرداخت‌ها، استفاده از زراعت کارت است. زراعت کارت در تمام نقاط ترکیه مورد پذیرش بوده و واحد پولی آن لیر است. آژانس‌های مسافرتی به کمک گردش‌پی می‌توانند برای مسافران خود این کارت را تهیه کنند.

وب‌سایت فروش آنلاین

گردش‌پی و شرکت تنیان در همکاری مشترک با یک‌دیگر، وب‌سایت فروش آنلاین خدمات گردشگری را با بالاترین استانداردهای موجود، به آژانس‌های مسافرتی ارائه می‌دهند. این وب‌سایت با پوشش انواع خدمات حوزه گردشگری، از جمله امکان فروش تور، فروش بلیط و رزرو هتل، بهترین انتخاب آژانس‌های مسافرتی برای راه‌اندزای وب‌سایت فروش آنلاین خواهد بود. در این وب‌سایت نامی از مجموعه گردش‌پی و تنیان برده نخواهد شد.