×
خانه
خدمات ▾
راه‌کارها ▾
توسعه دهندگان ▾
درباره ما ▾
قوانین و مقررات ▾
درباره گردش‌پی

فعالیت‌های گردش‌پی در سال ۱۳۹۸ با هدف توسعه خدمات فین‌تک در حوزه گردشگری آغاز شد. در همین راستا گردش‌پی موفق به کسب مجوزهای پرداخت‌یاری و پرداخت‌سازی از شاپرک گردیده است. بر مبنای این مجوزها به ارائه مجموعه کاملی از سرویس‌های مدیریت تراکنش‌های مالی مدرن پرداخته است. سرویس‌های گردش‌پی علاوه بر کسب‌وکارهای حوزه گردشگری، نیاز سایر کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک به این خدمات را نیز پوشش می‌دهد. مجوزهای دریافتی از شاپرک و کیفیت بالای سرویس‌های ارائه شده از سوی گردش‌پی، موجب اعتماد روزافزون سازمان‌های گوناگون به این مجموعه شده است.

سرویس‌های گردش‌پی

سرویس‌های گردش‌پی شامل درگاه پرداخت آنلاین، گردش لینک با قابلیت پرداخت موبایلی از طریق QR Code و پرداخت‌های Contactless است.این روش‌ها از بروزترین روش‌های پرداخت در دنیای فناوری هستند؛ و به دلیل ساده کردن فرآیند انجام تراکنش‌های مالی در سرویس‌های مبتنی بر وب‌سایت و اپلیکیشن موبایل برای کاربران نهایی، مورد توجه کسب‌وکارهای ارائه‌دهنده این سرویس‌ها قرار گرفته‌اند.

برخی از سرویس‌های گردش‌پی در اختیار کسب‌وکارهای گوناگون قرار می‌گیرد تا از طریق آن بتوانند توسعه محصولات خود را با هزینه بسیار کمتر و سرعت بیشتر انجام دهند.