×
خانه
خدمات ▾
راه‌کارها ▾
توسعه دهندگان ▾
درباره ما ▾
قوانین و مقررات ▾

راه‌کارهای گردش‌پی برای هتل‌ها

هتل‌ها و مراکز اقامتی یکی از ارکان اصلی صنعت گردشگری هستند و بخش بزرگی از هزینه سفر مرتبط با محل اقامت مسافران است. امروزه پرداخت این هزینه‌ها اغلب به صورت آنلاین و یا درگاه‌های الکترونیکی انجام می‌شود. علاوه بر این دنیای فناوری‌های مالی امکانات و پیشنهادات گسترده‌تری برای هتل‌ها دارد؛ تا از طریق آن بتوانند مسیر توسعه کسب‌وکار خود را هموارتر کنند. گردش‌پی با ارائه سرویس‌های اختصاصی مبتنی بر فناوری‌های مالی، همراه هتل‌ها و مراکز اقامتی در مسیر پیشرفت است.

هتل‌ها
درگاه پرداخت
گردش لینک
دستگاه پوز
تسهیلات هتل‌ها
وب‌سایت رزرو آنلاین

درگاه پرداخت

وب‌سایت و اپلیکیشن موبایل هتل‌ها بهترین امکان برای رزرو اتاق‌های آنهاست. برای تکمیل چرخه فروش این سرویس به صورت آنلاین، نیاز به داشتن درگاه پرداخت است. درگاه پرداخت آنلاین گردش‌پی، با داشتن مزایای بسیاری از جمله پنل کاربری کارا، سیستم مدیریت بازگشت پول، وب‌سرویس تراکنش‌ها، تسویه حساب روزانه، امنیت کامل، استفاده از سیستم Smart IPG و پشتیبانی همیشگی، تجربه‌ای کامل و کم‌نظیر را برای کسب‌وکار شما فراهم می‌کند.

گردش لینک

بهترین راه‌کار برای پرداخت هزینه‌های متفرقه و برنامه‌ریزی نشده در هتل‌ها، مثل پرداخت در رستوران یا کافی شاپ هتل و سایر موارد مشابه استفاده گردش لینک است. همچنین گردش لینک می‌تواند دریافت مبلغ رزرو اتاق را از مشتریان حضوری ساده‌تر کند. پرداخت از طریق گردش لینک نیازی به حضور کارت بانکی نداشته و به کمک اسکن تصویر QR Code اختصاصی به وسیله دوربین تلفن همراه و به سادگی هرچه تمام‌تر ممکن می‌شود.

دستگاه پوز

ضروری‌ترین راه‌کار دریافت پول از مشتریان، روشی است که به آن عادت کرده‌اند. بنابر همین اصل داشتن یک دستگاه پوز هماهنگ با سایر روش‌های پرداخت، در هر هتلی مهم است. گردش‌پی دستگاه پوز ارائه شده توسط بانک گردشگری را در اختیار هتل‌ها قرار می‌دهد. هماهنگی کامل این دستگاه با سایر سرویس‌های گردش‌پی، ارائه گزارش‌های کامل و متنوع، قابلیت بررسی و چاپ مجدد هر تراکنش و امنیت کامل، از ویژگی‌های اصلی این دستگاه است.

تسهیلات هتل‌ها

گردش‌پی دریافت تسهیلات از بانک گردشگری را برای هتل‌ها هموار می‌کند. ما با اعتبار سنجی هتل‌ها و مراکز اقامتی، امکان دریافت وام‌های با بهره مناسب را برای آنها فراهم می‌کنیم. تسهیلات مالی مناسب به هتل‌ها کمک می‌کند تا برنامه‌های توسعه خدمات خود را با سرمایه بانک و اطمینان بیشتر پیگیری کنند. تسهیلات مالی یکی از راه‌های مرسوم و قابل اطمینان برای جذب سرمایه و رشد کسب‌وکارهای حوزه گردشگری است.

وب‌سایت رزرو آنلاین

گردش‌پی و شرکت تنیان در همکاری مشترک با یک‌دیگر، وب‌سایت رزرو آنلاین هتل را با بالاترین استانداردهای موجود و تنظیمات مدیریتی بسیار پیشرفته، به هتل‌ها ارائه می‌دهند. این وب‌سایت با جزئیات کامل، امکان مدیریت رزرواسیون اتاق‌ها را در هتل ممکن کرده و سیستمی یک‌پارچه برای کنترل رزرواسیون به صورت آنلاین و آفلاین در اختیار هتل‌ها قرار می‌دهد.