×
خانه
خدمات ▾
راه‌کارها ▾
توسعه دهندگان ▾
درباره ما ▾
قوانین و مقررات ▾
درباره ایپـــام

شرکت دانش‌بنیان ایده‌پرداز دانش نوین آرشام (ایپام) به ارائه خدمات و راه‌کارهای بی‌همتا در حوزه‌های مالی می‌پردازد. این شرکت می‌کوشد تا با استفاده از فناوری‌های نوین و مبتکرانه، متخصصین توانمند این حوزه و زیرساخت‌های فنی منحصربه‌فرد، صنعت بزرگ فین‌تک را در ایران هم‌سطح با پیشرفت‌های جهانی ارتقا دهد. ایپام با کمک به توسعه‌ی زیرساخت‌های مالی در روال کاریِ مشتریان، به دنبال طرح راهکارها و راه‌حل‌های نوین و تسهیل انواع فرآیندهای مالی آنان است. این فرآیند به نوبه‌ی خود سبب اطمینان خاطر و جلب رضایت مشتریان می‌شود.

یک ساختار یکپارچه، سریع و امن برای ارتباطی نوین و مدیریت بین مهمانان و هتل است. این پلتفرم مراحل انجام کار را برای مسئولان هتل ساده‌تر و دریافت خدمات را برای مهمانان دلپذیرتر کرده است. هتل‌سیس از طریق وب‌سایت، اپلیکیشن‌ موبایل و تلویزیون‌های هوشمند، در اختیار صاحبان هتل قرار دارد تا از طریق آن بتوانند به ارائه هرچه بهتر خدمات بروز و متنوع به مشتریان خود بپردازند. هتل‌سیس به کمک سیستم ارتباط با مشتریان خود، مسئول اتوماسیون تمامی خدمات هتل، از زمان درخواست رزرو تا پس از اقامت مهمانان است. همچنین این پلتفرم امکانات جدیدی برای سرگرمی و تفریحات مهمانان را در هتل‌ها فراهم می‌کند تا مشتریان مراکز اقامتی تجربه خوبی از اقامت در آنجا داشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هتل‌سیس کلیک کنید.

در دنیایی که به سمت هوشمندسازی پیش می‌رود اکثر امور روزانه ما از طریق تلفن‌های هوشمند و به‌صورت آنلاین انجام می‌شود. همه ما در پیِ بستری مناسب، جامع، نوین و منحصربه‌فردیم تا در اوج رضایتمندی و آرامش، فعالیت‌های امور مالی‌مان را پاسخگو باشد. گردش‌پی به‌عنوان یکی از برندهای شرکت دانش‌بنیان ایپام، با اخذ مجوزهای پرداخت‌سازی و پرداخت‌یاری از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شاپرک، به ارائه‌ی مجموعه‌ی کاملی از سرویس‌های مدیریت تراکنش‌های مالی نوین می‌پردازد.