×
خانه
خدمات ▾
راه‌کارها ▾
توسعه دهندگان ▾
درباره ما ▾
قوانین و مقررات ▾
درباره ایپـــام

شرکت ایپام (ایده پرداز دانش نوین آرشام) در سال ۱۳۹۶ با هدف توسعه سرویس‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات در صنعت گردشگری تاسیس شد. ایده آغاز فعالیت‌های ایپام با مشاهده توسعه همه‌جانبه اپلیکیشن‌های موبایلی، افزایش دسترسی به گوشی‌های هوشمند، افزایش سرعت و ضریب نفوذ دسترسی به اینترنت و وجود نیازها و خلاء‌های موجود در حوزه گردشگری طی سال‌های گذشته، شکل گرفت. ما معتقد هستیم که می‌توان از ظرفیت‌های موجود در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، برای گسترش صنعت گردشگری و افزایش کیفیت خدمات در این صنعت استفاده کنیم.

بنابر همین اصل، رسالت اصلی محصولات و سرویس‌های طراحی شده در مجموعه ایپام، کمک به رشد صنعت گردشگری و پشتیبانی فعالان این حوزه، از طریق فناوری اطلاعات و ارتباطات است. سرمایه‌گذاران اصلی مجموعه ایپام را فعالان حوزه گردشگری تشکیل می‌دهند. به همین دلیل ما به خوبی با دغدغه‌ها، نیازها و محدودیت‌های موجود در این حوزه آشنا هستیم.

ایپام در مدت کوتاه آغاز فعالیت‌های خود، به کمک نیروهای متخصص، تیم فنی گسترده و مدیریت با تجربه، توانسته است دو برند موفق با محصولاتی جذاب و کارا را به فعالان حوزه گردشگری معرفی کند. در این مسیر اعتماد شرکت‌های بزرگ مانند بانک گردشگری، دریافت استانداردها و مجوزهای لازم از طریق بانک مرکزی و شاپرک، افتخاری است که نشان از قرار گرفتن ایپام در مسیر درست دارد.

یک ساختار یکپارچه، سریع و امن برای ارتباطی نوین و مدیریت بین مهمانان و هتل است. این پلتفرم مراحل انجام کار را برای مسئولان هتل ساده‌تر و دریافت خدمات را برای مهمانان دلپذیرتر کرده است. هتل‌سیس از طریق وب‌سایت، اپلیکیشن‌ موبایل و تلویزیون‌های هوشمند، در اختیار صاحبان هتل قرار دارد تا از طریق آن بتوانند به ارائه هرچه بهتر خدمات بروز و متنوع به مشتریان خود بپردازند. هتل‌سیس به کمک سیستم ارتباط با مشتریان خود، مسئول اتوماسیون تمامی خدمات هتل، از زمان درخواست رزرو تا پس از اقامت مهمانان است. همچنین این پلتفرم امکانات جدیدی برای سرگرمی و تفریحات مهمانان را در هتل‌ها فراهم می‌کند تا مشتریان مراکز اقامتی تجربه خوبی از اقامت در آنجا داشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هتل‌سیس کلیک کنید.

گردش‌پی یک پرداخت‌یار دارای مجوز از بانک مرکزی است که به ارائه خدمات مبتنی بر بانک‌داری باز (Open Banking)، به مشتریان سازمانی خود در حوزه گردشگری و سایر حوزه‌ها می‌پردازد. استفاده از روش‌های بانکداری باز به گردش‌پی کمک کرده تا از طریق وب‌سرویس و API اختصاصی، خدمات گسترده‌ای را در اختیار کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک قرار دهد. گردش لینک و درگاه پرداخت گردش‌پی، از جمله سرویس‌های مجموعه گردش‌پی در این زمینه هستند. در کنار این موارد، ارائه دستگاه پوز بانک گردشگری و تسهیل دریافت و استفاده از گردش کارت اعتباری برای شرکت‌های ارائه‌کننده خدمات گردشگری، از جمله سرویس‌های گردش‌پی هستند.