×
خانه
خدمات ▾
راه‌کارها ▾
توسعه دهندگان ▾
درباره ما ▾
قوانین و مقررات ▾

درگاه پرداخت گردش‌پی، درگاهی برای پرداخت آنلاین اینترنتی

کسب‌وکارهای آنلاین برای انجام تراکش‌های مالی در بستر وب، نیازمند استفاده از درگاه پرداخت هستند. ما در گردش‌پی، ساده‌ترین مسیر را برای دریافت درگاه پرداخت و مدیریت کامل آن، پیش روی شما می‌گذاریم.

درگاه پرداخت گردش‌پی

گردش‌پی چیست؟

گردش‌پی پرداخت‌یارِ مورد تایید شاپرک است. ما در مجموعه گردش‌پی علاوه بر درگاه پرداخت اینترنتی، مجموعه‌ای از خدمات مدیریت مالی کسب‌وکار، از جمله گردش لینک پرداخت، پذیرندگی گردش کارت اعتباری و دستگاه پوز را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهیم.

درگاه پرداخت
نقطه تمایز گردش‌پی
پنل کاربری کارا
مدیریت بازگشت پول
وب سرویس تراکنش ها
تسویه حساب روزانه
امنیت گردش‌پی
Smart IPG استفاده از
پشتیبانی همیشگی
پیشنهاد برای کسب و کارها

درگاه پرداخت گردش‌پی

دنیای فناوری‌های مالی این روزها نیازمند امکانی فراتر از یک درگاه پرداخت ساده هستند. ما با چالش‌ها و نیازهای شما آشنا هستیم؛ و سرویسی ساده اما کامل، و قدرتمند اما انعطاف‌پذیر را در اختیارتان قرار می‌دهیم. درگاه پرداخت گردش‌پی مدیریت و انجام تراکنش‌های مالی کسب‌وکار آنلاین شما را به‌طور کامل بر عهده می‌گیرد؛ تا در لحظه‌های کوتاه، آورده‌های بزرگ کسب‌وکارتان در بستری امن محقق شود.

چرا باید انجام تراکنش‌های مالی خود را به ما بسپارید؟

درگاه پرداخت گردش‌پی، مجموعه‌ای از راه‌کارهای مالی کارا و هدفمند را برای مدیریت بهینه تراکنش‌های مالی کسب‌وکار شما پیشنهاد می‌کند.

پنل کاربری کارا

درگاه گردش‌پی یک پنل کاربری ساده اما کارآمد را در اختیار شما قرار می‌دهد؛ که در آن می‌توانید گزارش‌های متنوعی از تراکنش‌های انجام شده در وب‌سایت یا اپلیکیشن خود را مشاهده کنید. تجربه کاربری غنی در گردش‌پی، کمک می‌کند تا همه بتوانند کار راه‌اندازی و مدیریت درگاه پرداخت خود را انجام دهند.

مدیریت بازگشت پول

یکی از دغدغه‌های مشتریان و صاحبان کسب‌وکار، مدیریت پرداخت‌های برگشتی است. در هر کسب‌وکاری، به دلایل گوناگون ممکن است نیاز به برگشت دادن مبلغ یک تراکنش مشخص وجود داشته باشد. درگاه پرداخت گردش‌پی انجام این کار را از طریق پنل کاربری و یا به کمک وب‌سرویس ممکن کرده است.

وب‌سرویس تراکنش‌ها

به کمک این وب‌سرویس از ریز تراکنش‌های مالی انجام شده در وب‌سایت خود خروجی بگیرید و از آن به شکل دلخواه استفاده کنید. یک مثال ساده و کاربردی از این ویژگی ارزشمند، انتقال خودکار تراکنش‌های انجام شده در وب‌سایت شما به سیستم حسابداری کسب‌وکارتان و ثبت پرداخت‌ها در آن است.

تسویه حساب روزانه

مبلغ تراکنش‌های کسب‌وکار شما به صورت روزانه به حساب بانکی‌تان واریز می‌شود. علاوه بر این از طریق پنل کاربری می‌توانید در هر زمانی درخواست واریز وجه فوری داشته باشید.

امنیت کامل

سرویس‌ گردش‌پی تحت نظارت و با استانداردهای اعلام شده از سوی شاپرک ارائه می‌شود. همچنین ما استانداردهای تخصصی‌تری را برای تضمین امنیت تراکنش‌های مالی کسب‌وکار شما اعمال کرده‌ایم. استانداردهایی که به ما قدرت می‌دهد تا امنیت تراکنش‌های انجام شده بر بستر گردش‌پی را تضمین کنیم.

استفاده از Smart IPG

برخلاف درگاه‌های پرداخت هر یک از شرکت‌های PSP، ما می‌توانیم پرداخت شما را از هر IPG فعالی انجام دهیم. بنابراین در هر لحظه می‌توانیم در دسترس‌ترین IPG را برای انجام تراکنش شما انتخاب کنیم. این کار باعث می‌شود احتمال قطع شدن سرویس درگاه پرداخت گردش‌پی در مقایسه با درگاه‌های پرداخت بانکی بسیار کمتر باشد.

پشتیبانی همیشگی

در هر مرحله در کنار شما هستیم؛ تا تجربه‌ای مطلوب از دریافت خدمات فین‌تک داشته باشید. پشتیبانی 24 ساعته، اولین سطح همراهی ما با شماست. در کنار این پشتیبانی، کوشیده‌ایم با ارائه مستندات کامل و همچنین افزونه‌‌ها و پلاگین‌های متنوع پرداخت، استفاده از سرویس درگاه پرداخت اینترنتی گردش‌پی را ساده کنیم.

درگاه پرداخت گردش‌پی را به شما پیشنهاد می‌کنیم

وب‌سایت آژانس‌های گردشگری

امروزه بسیاری از آژانس‌های گردشگری، تورهای مسافرتی و بلیط‌های سفر را از طریق وب‌سایت خود نیز ارائه می‌دهند. یکی از چالش‌های فروش این خدمات، مدیریت بازگشت پرداخت در آنهاست. درگاه پرداخت گردش‌پی با ارائه وب‌سرویس برگشت زدن پول، این چالش را به‌طور کامل برطرف کرده است.

وب‌سایت هتل‌ها و مراکز اقامتی

بسیاری از مشتریان هتل‌ها و مراکز اقامتی، نیازمند کسب اعتماد از دریافت خدمات مناسب هستند. به همین دلیل نیز ترجیح می‌دهند پرداخت آنها از طریق درگاه‌های پرداخت‌یاری انجام شود. گردش‌پی به عنوان یکی از این درگاه‌ها، واسطه میان خریدار و فروشنده شده و دریافت خدمات مناسب را تضمین می‌کند.

وب‌سایت کسب‌وکارهای آنلاین

مانند هر درگاه پرداخت دیگری، از گردش‌پی می‌توانید برای راه‌اندازی سرویس پرداخت آنلاین برای کسب‌وکار خود استفاده کنید. کیفیت سرویس‌دهی، پشتیبانی مناسب، پلاگین‌های متنوع، مستندات کامل، امنیت بالا، تضمین همه تراکنش‌ها، وب‌سرویس‌های متنوع و... از جمله مزایای گردش‌پی هستند.