×
خانه
خدمات ▾
راهکار ها ▾
توسعه دهندگان ▾
درباره ما ▾
قوانین و مقررات ▾

راه‌کارهای گردش پی برای شرکت‌ها و سازمان‌ها

سازمان‌ها و کسب‌وکارهای گوناگون برای ارائه سرویس به کاربران خود، نیازمند بهره‌مند بودن از زیرساخت‌های فناوری‌های مالی گوناگونی هستند. طراحی و آماده‌سازی این زیرساخت‌ها به صورت مستقل، مستلزم دانش تخصصی، هزینه‌های مادی فراوان و صرف وقت بسیاری است. به همین دلیل نیز بسیاری از سازمان‌ها ایده‌های خود را برای طراحی سرویس‌های نیازمند فناوری‌های مالی، اجرا نمی‌کنند. ما در گردش پی با ارائه این زیرساخت‌ها در قالب پلتفرم‌های نرم‌افزاری، وب‌سرویس‌های بانکداری باز و همچنین سرویس‌های مکمل دیگر، به این کسب‌وکارها کمک می‌کنیم تا با هزینه بسیار کمتر و در مسیری هموارتر به ارائه خدمات به کاربران خود بپردازند.

سازمان‌
درگاه آنلاین پرداخت
گردش لینک
کیف پول الکترونیکی
گردش کارت اعتباری
سامانه یک‌پارچه سفر

درگاه آنلاین پرداخت

بسیاری از وب‌سایت‌ها، پورتال‌های اینترنتی و اپلیکیشن‌های تلفن همراه، برای ارائه سرویس‌های خود نیازمند دریافت پول از کاربران هستند. درگاه پرداخت آنلاین گردش پی، با داشتن مزایای بسیاری از جمله پنل کاربری کارا، سیستم مدیریت بازگشت پول، وب‌سرویس تراکنش‌ها، تسویه حساب روزانه، امنیت کامل، استفاده از سیستم Smart IPG و پشتیبانی همیشگی، تجربه‌ای کامل و کم‌نظیر را برای کسب‌وکار شما فراهم می‌کند.

گردش لینک

گردش لینک برای کسب‌وکارها امکان دریافت وجوه را از طریق لینک مستقیم پرداخت و یا QR Code فراهم می‌کند. تعیین مبلغ مشخص یا محدوده پرداخت، تعیین تعداد مرتبه قابل پرداخت از یک لینک و تعیین بازه زمانی برای فعال بودن لینک پرداخت، از جمله ویژگی‌های گردش لینک است. برای داشتن ساده ‌ترین و سریع‌ترین روش دریافت پول، کافیست QR Code لینک پرداخت خود را در مقابل دید مشتری قرار دهید.

کیف پول الکترونیکی

کیف پول الکترونیکی اهمیت بسیار بالایی در سرویس‌های کسب‌وکارهای مختلف دارد. گردش پی زیرساخت این کیف پول را در اختیار شما قرار می‌دهد؛ تا بدون دغدغه‌های کدنویسی و مجوزهای بانکی و بدون آوردن نام گردش پی، از آن برای مدیریت تراکنش‌های مالی کاربران وب‌سایت یا اپلیکیشن خود استفاده کنید. همچنین این کیف پول راه‌کار مناسبی برای مدیریت پرداخت مزایای کارکنان سازمان‌ها به شکل هدفمند است.

گردش کارت اعتباری

گردش پی با ارائه سرویس‌های گوناگون، استفاده از گردش کارت اعتباری را برای مشتریان کسب‌وکارهای ارائه‌دهنده خدمات گردشگری ساده‌تر و جذاب‌تر می‌کند. همچنین همه سازمان‌ها می‌توانند گردش کارت اعتباری را به عنوان بخشی از مزایای پرداختی، به کارکنان خود هدیه دهند. استفاده از این کارت اعتباری برای پرداخت اقساطی هزینه‌های سفرهای کاری، یکی دیگر از مزایای آن برای سازمان‌هایی با تعداد ماموریت بالا است.

سامانه یک‌پارچه سفر

سامانه یک‌پارچه سفر یا CRS سرویس مشترک مجموعه گردش پی و شرکت تنیان است. این سامانه دسترسی کامل به خدمات سفر و گردشگری در داخل و خارج کشور را برای مشتریان سازمانی فراهم می‌کند. این سامانه می‌تواند توسط کسب‌وکارها به کاربران سرویس‌های مختلف آنها ارائه شده و یا توسط کارکنان آنها مورد استفاده قرار بگیرد. این سامانه یک‌پارجه شامل 12 محصول گوناگون است؛ که مجموعا همه خدمات گردشگری را در بر می‌گیرد.