×
خانه
خدمات ▾
راه‌کارها ▾
توسعه دهندگان ▾
درباره ما ▾
قوانین و مقررات ▾

راه‌کارهای گردش‌پی برای شرکت‌ها و سازمان‌ها

سازمان‌ها و کسب‌وکارهای گوناگون برای ارائه سرویس به کاربران خود، نیازمند بهره‌مند بودن از زیرساخت‌های فناوری‌های مالی گوناگونی هستند. طراحی و آماده‌سازی این زیرساخت‌ها به صورت مستقل، مستلزم دانش تخصصی، هزینه‌های مادی فراوان و صرف وقت بسیاری است. به همین دلیل نیز بسیاری از سازمان‌ها ایده‌های خود را برای طراحی سرویس‌های نیازمند فناوری‌های مالی، اجرا نمی‌کنند. ما در گردش‌پی با ارائه این زیرساخت‌ها در قالب پلتفرم‌های نرم‌افزاری، وب‌سرویس‌های بانکداری باز و همچنین سرویس‌های مکمل دیگر، به این کسب‌وکارها کمک می‌کنیم تا با هزینه بسیار کمتر و در مسیری هموارتر به ارائه خدمات به کاربران خود بپردازند.

سازمان‌
درگاه آنلاین پرداخت
سامانه یک‌پارچه سفر

درگاه آنلاین پرداخت

بسیاری از وب‌سایت‌ها، پورتال‌های اینترنتی و اپلیکیشن‌های تلفن همراه، برای ارائه سرویس‌های خود نیازمند دریافت پول از کاربران هستند. درگاه پرداخت آنلاین گردش‌پی، با داشتن مزایای بسیاری از جمله پنل کاربری کارا، سیستم مدیریت بازگشت پول، وب‌سرویس تراکنش‌ها، تسویه حساب روزانه، امنیت کامل، استفاده از سیستم Smart IPG و پشتیبانی همیشگی، تجربه‌ای کامل و کم‌نظیر را برای کسب‌وکار شما فراهم می‌کند.

سامانه یک‌پارچه سفر

سامانه یک‌پارچه سفر یا CRS سرویس مشترک مجموعه گردش‌پی و شرکت تنیان است. این سامانه دسترسی کامل به خدمات سفر و گردشگری در داخل و خارج کشور را برای مشتریان سازمانی فراهم می‌کند. این سامانه می‌تواند توسط کسب‌وکارها به کاربران سرویس‌های مختلف آنها ارائه شده و یا توسط کارکنان آنها مورد استفاده قرار بگیرد. این سامانه یک‌پارجه شامل 12 محصول گوناگون است؛ که مجموعا همه خدمات گردشگری را در بر می‌گیرد.