×
خانه
خدمات ▾
راه‌کارها ▾
توسعه دهندگان ▾
درباره ما ▾
قوانین و مقررات ▾

گردش لینک، سرویس لینک پرداخت شخصی و سازمانی به همراه QR Code

دریافت و پرداخت پول در فضای آنلاین نیاز به ابزارهای گوناگونی دارد؛ و هرکدام از این ابزارها برای هدفی خاص طراحی شده‌اند. ما در گردش‌پی برای ساده و سریع کردن مسیر دریافت مبالغ کوچک، گردش لینک را ساخته‌ایم.

گردش لینک

گردش لینک چیست؟

گردش لینک ساده‌ترین راه برای دریافت مبالغ خرد برای اشخاص و سازمان‌ها است. به کمک گردش لینک می‌توانید لینک اختصاصی خود را با توجه به ویژگی‌های مدنظرتان تولید کرده و برای دریافت پول، به روش‌های گوناگون در اختیار پرداخت‌کننده قرار دهید.

ویژگی‌های گردش لینک
گردش لینک برای اشخاص
گردش لینک برای سازمان‌ها

ویژگی‌ها و مزایای گردش لینک

با مهم‌ترین ویژگی‌های گردش لینک آشنا شوید:

  • ارائه لینک مستقیم پرداخت
  • تولید QR Code برای لینک پرداخت
  • تعیین مبلغ مشخص برای لینک پرداخت
  • تعیین محدوده برای مبلغ قابل پرداخت
  • تعیین تاریخ شروع و انقضا برای لینک پرداخت
  • تولید لینک پرداخت یکبار مصرف
  • تولید لینک پرداخت چندبار مصرف

گردش لینک برای اشخاص

گردش لینک برای اشخاص مانند یک درگاه پرداخت شخصی کار می‌کند. بسیاری از ما به دلایل گوناگون نیاز به راهی برای دریافت مبالغ مختلف از سایرین داریم. طبیعتا اعلام شماره کارت یا شماره حساب، برای دریافت مبالغ بالا منطقی است؛ اما برای پرداخت مبالغ خرد و پرتکرار، داشتن یک لینک پرداخت بسیار مفید خواهد بود. از سویی به دلیل مسائل امنیتی بهتر است تا حد ممکن از ارائه شماره کارت پرهیز کنیم. گردش لینک به شما کمک می‌کند لینک اختصاصی خود را برای دریافت پول داشته باشید؛ و آن را به شکل ساده یا QR Code در اختیار دیگران قرار دهید.

فریلنسرها

فریلنسرها معمولا به‌صورت پروژه‌ای و از راه دور به ارائه خدمات می‌پردازند. دریافت مبلغ این خدمات و مدیریت آنها معمولا از طریق کارت به کارت کردن برای هر دو طرف مشکل است. گردش لینک به فریلنسرها کمک می‌کند تا مسیر ساده‌تری را برای دریافت حق‌الزحمه، در اختیار مشتریان خود بگذارند.

فروشگاه‌های شبکه‌های اجتماعی

این روزها بازار فروشگاه‌های فعال در بسیاری از شبکه‌های اجتماعی بسیار داغ است. بستر شبکه‌های اجتماعی، برای معرفی محصولات و تعامل با مشتریان بسیار جذاب است؛ اما دریافت مبلغ سفارشات در این شبکه‌ها ممکن نیست. به کمک گردش لینک این محدودیت را در فروشگاه خود نخواهید داشت.

رانندگان تاکسی

هنوز از سال‌هایی که نداشتن پول خرد مشکل اصلی رانندگان تاکسی خطی بود خیلی دور نشده‌ایم. اما امروزه راه‌کارهای ساده‌تری برای مدیریت و دریافت پول مسافران وجود دارد. کافیست به کمک گردش لینک، QR Code دریافت آنلاین پول کرایه را پرینت گرفته و در پیش چشمان مسافران نصب کنید.

سایر افراد

مثال‌های زیاد دیگری از خدمات و محصولات شخصی وجود دارد که توسط اشخاص ارائه شده و نیازمند دریافت سریع و ساده پول بر بستر وب هستند. همچنین بسیاری از افراد تعداد زیادی تراکنش خرد روزانه دارند. گردش لینک انجام و مدیریت این تراکنش‌ها برای هر دو طرف معامله ساده کرده است.

گردش لینک برای سازمان‌ها

گردش لینک تنها برای اشخاص نیست. سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی هم می‌توانند بنابر نیاز خود از راه‌کارهایی که این سرویس در اختیار آنها قرار می‌دهد استفاده کنند. گردش لینک در کنار سایر سرویس‌های گردش‌پی و با اتصال به آنها، می‌تواند راه‌کارهای مدیریت تراکنش‌های مالی را در سازمان‌های گوناگون یکپارچه نماید. به کمک گردش لینک و به سادگی هرچه تمام‌تر می‌توانید لینک پرداخت مناسب با کسب‌وکار خود را ساخته و برای دریافت مبالغ مدنظر، در اختیار مشتریان‌تان قرار دهید.

آژانس‌های گردشگری

لینک‌های QR Code بهترین راه برای دریافت مبلغ خدمات از مشتریان حضوری هستند. کافی است تصویر QR Code گردش لینک خود را در معرض دید مشتری گذاشته، تا مبلغ مورد نظر شما را به سرعت پرداخت نماید. این ویژگی نیازی به کارت بانکی مشتری نداشته و به همین دلیل کار پرداخت را بسیار ساده می‌کند.

هتل‌ها و مراکز اقامتی

در هتل‌ها و مراکز اقامتی کوچک و بزرگ، دریافت پول خدمات کوچک و متعدد از مسافران به کمک دستگاه POS مشکل است. همچنین بسیاری از مراکز اقامتی بوم‌گردی، به دلایل گوناگون استفاده از این روش را ترجیح می‌دهند. سرویس گردش لینک در این شرایط به هرچه آسان‌تر شدن دریافت وجه خدمات و محصولات کمک می‌کند.

مراکز فرهنگی و تفریحی

در مراکز فرهنگی و تفریحی مانند سینما، تئاتر، شهربازی، پارک آبی، موزه و... که به ارائه خدمات گوناگون به تعداد زیادی از افراد می‌پردازند؛ معمولا ازدحام زیادی برای پرداخت وجه سرویس و دریافت بلیط وجود دارد. بهترین روش دریافت این مبالغ که معمولا عددی ثابت و کوچک هستند؛ استفاده از QR Code گردش لینک است.

سایر مراکز

هر کسب‌وکاری با توجه به نیازها و شرایط خاص خود، روش دریافت پول از مشتریان را مشخص می‌کند. بنابران با بررسی مزایا و ویژگی‌های گردش لینک، می‌توانید میزان تناسب آن را با کسب‌وکار خود، برای مدیریت تراکنش‌های مالی بررسی کنید. گردش لینک ساده‌ترین روش پرداخت آنلاین را در اختیار مشتریان شما قرار می‌دهد.