×
خانه
خدمات ▾
راه‌کارها ▾
توسعه دهندگان ▾
درباره ما ▾
قوانین و مقررات ▾

تسهیل زیرساخت پذیرندگی گردش کارت اعتباری برای آژانس‌های مسافرتی

سفرهای تفریحی یکی از انتخاب‌های اصلی افراد برای گذران اوقات فراغت است؛ و به همین دلیل بخشی از سبد درآمدی آنها را به خود اختصاص می‌دهد. پرداخت نقدی هزینه‌های سفر گاهی سنگین بوده و برای همه مقدور نیست. اما راه‌کارهای مالی مناسبی وجود دارد که مسیر پرداخت این هزینه‌ها را آسان می‌کند. یکی از این راه‌کارها نوعی کارت اعتباری سفر است که توسط بانک گردشگری به دارندگان حساب در این بانک ارائه می‌شود.

گردش کارت اعتباری

گردش کارت اعتباری چیست؟

گردش کارت اعتباری را مخصوص سفر ساخته‌اند. این کارت اعتباری توسط بانک گردشگری صادر می‌شود و شرکت‌های خدمات گردشگری با پذیرش آن می‌توانند خدمات خود را به صورت اقساطی به مشتریان ارائه دهند. در این روش شرکت خدمات گردشگری هزینه خدمات ارائه شده را به صورت نقدی دریافت کرده و بانک مبلغ آن را به صورت اقساطی از مشتری دریافت می‌کند.

 بروشور گردش کارت اعتباریدانلود بروشور

درگاه پرداخت گردش‌پی

دنیای فناوری‌های مالی این روزها نیازمند امکانی فراتر از یک درگاه پرداخت ساده هستند. ما با چالش‌ها و نیازهای شما آشنا هستیم؛ و سرویسی ساده اما کامل، و قدرتمند اما انعطاف‌پذیر را در اختیارتان قرار می‌دهیم. درگاه پرداخت گردش‌پی مدیریت و انجام تراکنش‌های مالی کسب‌وکار آنلاین شما را به‌طور کامل بر عهده می‌گیرد؛ تا در لحظه‌های کوتاه، آورده‌های بزرگ کسب‌وکارتان در بستری امن محقق شود.

گردش کارت اعتباری برای شرکت‌های خدمات گردشگری

آژانس‌های گردشگری، هتل‌ها، مراکز اقامتی و سایر شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات گردشگری می‌توانند با ثبت نام در سرویس گردش‌پی، پذیرنده مشتریان دارای گردش کارت اعتباری شوند. در این معامله شیرین، شما هزینه خدمات ارائه شده را نقدا از مشتری دریافت کرده و مسئولیت دریافت اقساطی آن از مشتری با بانک گردشگری خواهد بود

 • ایجاد شرایط فروش اقساطی به مشتریان
 • دریافت دستگاه POS هماهنگ با گردش کارت اعتباری و سایر کارت‌های عضو شتاب
 • دریافت درگاه بانکی آنلاین هماهنگ با گردش کارت اعتباری و سایر کارت‌های عضو شتاب
 • دریافت گردش لینک هماهنگ با گردش کارت اعتباری و سایر کارت‌های عضو شتاب
 • دریافت همه این خدمات بدون مراجعه به بانک و تنها از طریق عضویت در گردش‌پی

گردش کارت اعتباری برای سازمان‌ها و شرکت‌ها

گردش کارت اعتباری در سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ و کوچک، هدیه‌ای مناسب برای قدردانی از کارکنان و یا ابزاری برای پرداخت اعتباری هزینه سفرهای کاری است. سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌توانند با ارائه تضمین‌های لازم برای بازپرداخت اقساط ماهانه از محل حقوق کارکنان، در یک قرارداد سازمانی این کارت را برای کارکنان خود دریافت کنند.

 • توجه به شرایط رفاهی کارکنان و کسب رضایت بیشتر آنها
 • تقسیط هزینه سفرهای کاری در سازمان‌های پر ماموریت
 • ارائه این کارت به عنوان هدیه به افراد مهم و مدنظر سازمان
 • تسهیل فرآیند دریافت گردش کارت اعتباری از طریق گردش‌پی

گردش کارت اعتباری برای مسافران

خرید تور و بلیط از آژانس‌های مسافرتی و رزرو مراکز اقامتی و هتل‌های مختلف طرف قرارداد با گردش کارت اعتباری به سادگی ممکن شده است. این کارت دقیقا مانند یک کارت بانکی، بسته به سقف مبلغی تعیین شده در آن، به شما برای خرید خدمات مرتبط با گردشگری تا سقف 50 میلیون تومان، اجازه پرداخت می‌دهد؛ و مدت بازپرداخت آن بنابر میزان اعتبار دریافتی (بر اساس توان مالی و اعتبارسنجی مشتری) از 12 تا 36 ماه خواهد بود.

 • دریافت اعتبار 10 تا 50 میلیون تومانی برای دریافت خدمات سفر
 • بازپرداخت اعتبار هزینه شده طی مدت 12 تا 36 ماه
 • قابل صدور برای مشتریان قبلی و جدید بانک گردشگری
 • امکان هزینه 10 درصد از اعتبار گردش کارت در خارج مراکز طرف قرارداد